Poezi biri im urime ditelindjen djali mamit Urime Ditelindjen Moter (Urime te Ndryshme) Ketu do gjeshe urimet me te bukura qe ta urosh motren tuaj per ditelindje. “Gëzuar ditëlindjen e mi të mrekullueshme vajzë! Që ky vit të jetë edhe më i mirë se i fundit. Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu Dije se ende un ty shum te duu. Vizitoni portalin TeksteShqip per. 2y. Sa mundem të shoh, sytë e mi ty do të kërkojnë, sa mua më rrah zemra, ty do të kujtoj! Në zemrën time është një bashçe, në atë bashçe gjindet një lule e ajo lule më je ti! S`arrija të kuptoja pse kaq shumë të doja. Ju jeni më pak si një nip dhe më. Po, është djali. (Nga libri “Përgjigje për dashurinë”. 1. babi te ka xhaan. Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Gezuar Ditelindjen!. v3. URIME DITLINDJEN MAMI Shume urime per ditlindje e dashur Nënë, te urojmë nga zemra qdo te mire sepse ti meriton te gjitha te mirat e kesaj bote je njeriu me i mire, me i dashur, me i sinqert ne. Te deshiroj jete te gjate dhe te lumtur. Të të them sa shumë të dua, edhe kjo është një gjë. Urime per Ditelindje te Veçanta dhe te Ndryshme. Dua nënën time të dashur Çdo vit vlerësohet gjithnjë e më shumë Nga zemra dhe me fjalë të thjeshta Gëzuar ditëlindjen për t'ju uruar. . Urime ditëlindjesh për Mamin ose Nënën në gjuhën Shqipe të gatshme! Gezuar ditëlindjen mami im! 1. . . Të njëjtën gjë e bëjnë edhe ata. Të dua dhe do të doja të ishe këtu me mua. Statusi i mamit të mungon: "Më mungon më shumë se sa mund të thonë fjalët, mami. 3. . Për babin, urime ditëlindjen. . Dec 15, 2021 · 55. . . Djali im i çmuar, universi ka qenë aq i mirë sa të na lejojë të kemi në jetën tonë. . 2 3,588 4 minutes read. Mar 12, 2021 · 65 Mesazhe frymëzuese për ditëlindjen për motrën. “Gëzuar ditëlindjen e mi të mrekullueshme vajzë! Që ky vit të jetë edhe më i mirë se i fundit. Feb 19, 2021 · Pershendetje foshnje! ". Jam shumë me fat që të thërras babai im. Lajmi i rradhës. . .
Kush s’do donte të zgjohej me një mesazh shumë të ëmbël për ditëlindje? Lexo më poshtë urime për Viber për të dashurin: Urime ditëlindjen!. Gjithashtu, unë shikoj vetëm për ty, vëllai im. . Prandaj, ju uroj sukseset më të mira në këtë botë. Sido që të jetë, nuk mund të kisha gabuar më shumë. . . Shpresoj që të gjitha ëndrrat tuaja të realizohen. . . . I am sending you good vibes and smiles for every second of your special day. Gëzuar ditëlindjen. Urimi im eshte qe ne ditelindjen te jesh e lumtur dhe gjithmone te jesh e lumtur dhe shendosh. "Për ditëlindjen tuaj ju uroj gjithçka dhe asgjë: gjithçka që dëshironi dhe asgjë që mund t'ju pëlqejë!" “Urime ditëlindjen për një djalë që shkëlqen vërtet. Poezi për ditëlindje. poezi Luljeta Gjosha Pashollari. Views 5. . . . . Babai im është festa e të gjithëve për sytë Në festën tuaj më të mirë - ditëlindjen tuaj! Gezuar Ditelindjen babi Ju jeni mentori im. Shpresoj që deri në fund të jetës të jem në krahun tënd. Shihemi, të gjithë! 6. . Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. M.

Popular posts